درباره

محمد صادق معنوی

من محمدصادق معنوی، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر و مدیریت کسب و کار هستم. فعالیت های فعلی من بیشتر در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی سایت سئو تبلیغات گوگل و تبلیغات اینترنتی میباشد. اما در کنار ارائه پکیج دیجیتال مارکتینگ به اشخاص حقیقی و حقوقی، در حد امکان افتخار مشاوره دیجیتال مارکتینگ ، منتورینگ و آموزش دیجیتال مارکتینگ را هم دارم.

گذر روزگار باعث شد تا از سال 1377 در مجموعه های ارائه دهنده خدمات اینترنت مشغول بکار شوم و از اولین روزهای ورود اینترنت به ایران با آن آشنا شوم. همین مساله  درکنار علاقه شخصی ام به مباحث دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک، مرا از سال 1389 به طور مستقل وارد این عرصه کرد. از شرکت در کلاس های آموزشی و سمینارهای مرتبط تا آشنایی با بزرگان این حوزه. این امر باعث شد تا تجربیاتم را در قالب کلاس های آزاد و دوره های سازمانی به عنوان مدرس دیجیتال مارکتینگ برای آموزش کارشناسان و مدیران بازاریابی و فروش در شرکت های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار داده و قدمی در مسیر رشد و بهره وری آن مجموعه ها بردارم.

در سال های اخیر به عنوان مشاور، مجری و استاد دیجیتال مارکتینگ، به امر توسعه کسب و کارها از طریق فضای دیجیتال پرداختم. دیجیتال مارکتینگ فرصت هایی برای رشد و توسعه کسب و کارها فراهم آورده اند که تاکنون کم سابقه بوده است. تلاش من بر اینست به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ با تلفیق آموخته هایم، چشم انداز جدیدی در بازاریابی دیجیتال ایجاد نمایم.

براستی شرایط و ویژگی های پدر بازاریابی دیجیتال و یا به عبارت دیگر پدر دیجیتال مارکتینگ ایران چه چیزهایی است؟

مشاوره

مشاوره

جهت اطلاع از شرایط منتورینگ و مشاوره دیجیتال مارکتینگ، آموزش خصوصی دیجیتال مارکتینگ و آموزش منتورینگ دیجیتال مارکتینگ